Pozostałe Pozostałe

Janusz Leon Wiśniewski - spotkanie autorskie

  • Data rozpoczęcia:
    1 PAźDZIERNIKA 17:00
  • Data zakończenia:
    1 PAźDZIERNIKA 20:00

Zapraszamy 01.10.2022 o godzinie 17.00  na spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim, popularnym polskim pisarzem, m.in. autorem bestsellerowej, sfilmowanej i tłumaczonej na wile języków powieści „S@motność w Sieci”, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Autor ukończył kołobrzeskie Technikum Rybołówstwa Morskiego. Jest naukowcem: magistrem fizyki, doktorem informatyki i doktorem habilitowany chemii. Od 1987 do 2018 roku, pracował we Frankfurcie nad Menem w międzynarodowej firmie informatycznej zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla chemików. Jest projektantem i autorem pierwszego w świecie programu do automatycznej translacji struktur w nomenklaturę chemiczną.

Jako pisarz zadebiutował w roku 2001 S@motnością w Sieci. Obecnie ma na koncie kilkadziesiąt książek, m.in. powieści: Los powtórzony, Bikini, Grand, Na Fejsie z moim synem; zbiorów opowiadań: Zespoły napięć, Moje historie prawdziwe; esejów Czy mężczyźni są światu potrzebni? Intymna teoria względności, Sceny życia za ścianą a także rozpraw popularno-naukowych.

Ostatnio ukazały się: Koniec samotności - kontynuacja kultowej S@motności w Sieci oraz Gate - pełna czułości opowieść - ciąg dalszy powieści Grand o ludziach z sopockiego hotelu.

Bezpłatne wejściówki dostępne w czytelni prasy od 22.09.2022r. (liczba miejsc ograniczona).

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x